Programátor cnc - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Tábor

Výroba a provoz / Programátor cnc - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost SC Metal, s.r.o.

Místo pracoviště Vožická 2987, Tábor
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Programátor cnc - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Vožická 2987, Tábor)

Hledáme manuálně zručné a spolehlivé kolegy.
Náplň práce:
- kontrola výkresové dokumentace
- programování CNC řezacích laserů v programu TruTops Boost
- práce v řídícím systému TruTops FAB
- práce v informačním systému Money S5.

Požadujeme:
- SŠ vzdělání technického směru
- znalost výkresové dokumentace
- znalost programu AutoCAD nebo podobného
- znalost programu TruTops výhodou
- znalost MS Office
- ochota učit se novým věcem
- samostatnost, spolehlivost.

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příjemné pracovní prostředí v rodinné firmě, osobní rozvoj, kvalitní zaškolení, individuální přístup.
Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 7:00 - 14:00 hod.), e-mailem.

Informace o společnosti SC Metal, s.r.o.

SC Metal, s.r.o.
Vožická 2987
Tábor
39002
IČO: 26010402
aktualizováno před téměř 2 roky