Programátor/ka - centura - programátoři počítačových aplikací, Šumperk

Informační technologie / Programátor/ka - centura - programátoři počítačových aplikací

Společnost GUBI computer systems s.r.o.

Místo pracoviště Langrova 3140, Šumperk
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 30 000 - 65 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Programátor/ka - centura - programátoři počítačových aplikací (Langrova 3140, Šumperk)

Pracovní náplň: programování. Praxe programování v Centura Software/Gupta. Vhodné i pro OZP. Prac. doba dle domluvy. Kontakt: e-mailem.

Požadavky

  • Práce s PC - jiné

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti GUBI computer systems s.r.o.

GUBI computer systems s.r.o.
Langrova 3140
Šumperk
78701
IČO: 47678666
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Programátor/ka - centura - programátoři počítačových aplikací

Langrova 3140 3140
Šumperk