Programátor/-ka plc - programátoři počítačových aplikací specialisté, Most

Informační technologie / Programátor/-ka plc - programátoři počítačových aplikací specialisté

Společnost AIRS, s.r.o.

Místo pracoviště 0, Most
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 60 530 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Programátor/-ka plc - programátoři počítačových aplikací specialisté ( 0, Most)

PROGRAMÁTOR/-KA PLC
POŽADAVKY:
- znalost programování výhodou, znalost českého, slovenského nebo anglického jazyka,
spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
NÁPLŇ PRÁCE:
- podílení se na vývoji unikátního SW pro průmysl, programování PLC (např. Siemens Simatic)
Zaměstnanecké výhody: zvyšování kvalifikace
HLÁSIT SE: Novotná Alena, e-mail: v případě zájmu zaslat životopis, osobní schůzka lze sjednat mailem

Požadavky

  • Práce s PC

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti AIRS, s.r.o.

AIRS, s.r.o.
0
Most

IČO: 25457985
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Programátor/-ka plc - programátoři počítačových aplikací specialisté