Programátor/ka specialista - diagnostik/čka plc - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií, Sezimovo Ústí

Informační technologie / Programátor/ka specialista - diagnostik/čka plc - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Společnost KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s.

Místo pracoviště náměstí Tomáše Bati 419, Sezimovo Ústí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Programátor/ka specialista - diagnostik/čka plc - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií (náměstí Tomáše Bati 419, Sezimovo Ústí)

Náplň práce:
Řešení programátorských úkolů v oblasti vývoje elektrotechnické části obráběcích strojů a zařízení. Podílení se na tvorbě návrhů prototypů obráběcích strojů.
Vypracovávání podkladů pro tvorbu a údržbu obchodně-technické dokumentace.
Tvorba softwaru pro řídicí systém aplikovaný v obráběcích strojích
spolupráce na funkčních a provozních zkouškách strojů.

Požadavky:
- SŠ/VŠ technického zaměření - elektro výhodou
- Zkušenosti s programováním
- Angličtina na komunikativní úrovni
- Vyhláška 50/1978 Sb.
- Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:
- zázemí tradiční české firmy orientované na své zaměstnance
- týdenní pracovní doba 37,5 hod.
- 5 týdnů dovolené
- penzijní připojištění
- závodní stravování / příspěvek na stravování
- zvýhodněný tarif u operátora
- MultiSport karta
- kariérní růst
- odměna za docházku
- odměna za doporučení
- příspěvky a ocenění za životní a pracovní výročí, při odchodu do důchodu, při sňatku, při narození dítěte
- celozávodní dovolená
- slevy u partnerů.

Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 7:00 - 15:00 hod.),
e-mailem.

Informace o společnosti KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s.

KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s.
náměstí Tomáše Bati 419
Sezimovo Ústí
39102
IČO: 7333536
aktualizováno před 5 měsíci