*programátor robotů - programátoři počítačových aplikací specialisté, Žďár nad Sázavou

Informační technologie / *programátor robotů - programátoři počítačových aplikací specialisté

Společnost DEL a.s.

Místo pracoviště Strojírenská 2270, Žďár nad Sázavou
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 26 000 - 35 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: *programátor robotů - programátoři počítačových aplikací specialisté (Strojírenská 2270, Žďár nad Sázavou)

Vš, voš nebo sš vzdělání v oboru elektro, praxe v oboru výhodou, analytické myšlení, aktivní znalost AJ (NJ, RJ), řidičské oprávnění sk.B, ochota cestovat a rozvíjet své schopnosti.
Náplň práce: vývoj SW pro aplikace průmyslových robotů (KUKA, FANUC, ABB…), simulace na prostředcích PLM SIEMENS, uvádění zařízení do provozu, servis a údržba zařízení, spolupráce se zákazníkem a ostatními útvary společnosti.
25 dnů dovolené, příspěvky na závodní stravování, stabilizační příspěvky na doplňkové penzijní připojištění, pružná pracovní doba
První kontakt emailem.

Požadavky

  • Práce s PC - jiné
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti DEL a.s.

DEL a.s.
Strojírenská 2270
Žďár nad Sázavou
59101
IČO: 8962669
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici *programátor robotů - programátoři počítačových aplikací specialisté

DEL a.s.
Strojírenská 2270 2270