Programátoři c, c++ - programátoři počítačových aplikací specialisté, Biskupice

Informační technologie, Výroba a provoz / Programátoři c, c++ - programátoři počítačových aplikací specialisté

Společnost siliXcon s.r.o.

Místo pracoviště Biskupice 69, Biskupice
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 30 000 - 50 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Programátoři c, c++ - programátoři počítačových aplikací specialisté (Biskupice 69, Biskupice)

Náplň práce: programování v C a C++ kodu pro řídící elektroniku, vývojové práce pro zakázkové aplikace
Požadavky: preciznost, orientace v elektrotechnice výhodou, AJ výhodou

Informace o společnosti siliXcon s.r.o.

siliXcon s.r.o.
Biskupice 69
Biskupice
76341
IČO: 6185657
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Programátoři c, c++ - programátoři počítačových aplikací specialisté

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Biskupice 69 69
Biskupice