Programátoři cnc - technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři, Valašské Meziříčí

Informační technologie / Programátoři cnc - technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři

Společnost KLEMAT CZ s.r.o.

Místo pracoviště Hranická 773, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 000 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Programátoři cnc - technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři (Hranická 773, Valašské Meziříčí)

POŽADUJEME: pečlivost, pracovitost, flexibilitu, samostatnost, spolehlivost a profesionální přístup, schopnost učit se novým věcem
NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o administrativní práci, navádění výrobních programů k CNC strojům
NABÍZÍME: stabilní a dlouhodobé zaměstnání u prosperujícího zaměstnavatele, docházkový bonus, firemní benefity, příspěvek na stravování, odměny
První kontakt: telefonicky v čase Po-Pá 08:00-14:00 na čísle 775 770 367, emailem:
ov. 13.3.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti KLEMAT CZ s.r.o.

KLEMAT CZ s.r.o.
Hranická 773
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 26852357
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Programátoři cnc - technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři