Programátoři počítačových aplikací specialisté, Brno

Informační technologie / Programátoři počítačových aplikací specialisté

Společnost Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o.

Místo pracoviště Holandská 880, Brno
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 53 417 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Programátoři počítačových aplikací specialisté (Holandská 880, Brno)

První kontakt e-mailem

Náplň práce:
- nutná znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
- nutná zkušenost s vývojem softwaru, dobrá znalost linuxu a skriptovacích jazyků
- odpovědnost za podporu vývojových týmů, konfigurace nástrojů a automatizace.
- vytváření a modifikace kódu (včetné hledání a odstraňování chyb)

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou/modrou kartou.

Informace o společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o.

Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o.
Holandská 880
Brno
63900
IČO: 176150
aktualizováno před více než 2 roky