Programový pracovník - lektor - ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení, Turnov

Výchova a vzdělávání / Programový pracovník - lektor - ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení

Společnost Středisko ekologické výchovy Libereckého kraje, příspěvková organizace

Místo pracoviště Dolánky u Turnova 9, Turnov
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 22 980 - 36 183 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Programový pracovník - lektor - ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení (Dolánky u Turnova 9, Turnov)

NÁPLŇ PRÁCE
. Spolupracuje na tvorbě a realizaci koncepce provozu Domu přírody
. Navrhuje aktivity a činnosti Domu přírody
. Připravuje a realizuje vzdělávací programy pro školy
. Organizuje terénní exkurze
. Zajišťuje komunikaci Domu přírody s veřejností, publicitu, umisťuje příspěvky na web a facebook Domu přírody
. Komunikuje s partnery (Správa CHKO, Geopark Český ráj, Město Turnov, muzea, …)
. Komunikuje s vedením STŘEVLIKu
. Spolupracuje na zajištění provozu objektu
. Připravuje podklady pro ekonomický úsek

POŽADAVKY
. Pozitivní vztah k přírodě a Českému ráji
. Přehled o hlavních přírodních hodnotách Českého ráje
. Komunikativnost, chuť pracovat s návštěvníky
. Organizační schopnosti
. Spolehlivost
. Vysokoškolské vzdělání v oblasti přírodovědné, komunikace s lidmi nebo jiné, o jehož přínosu nás přesvědčíte.
. ŘP skupiny B
. Kladný vztah k dětem,
. Vysoké pracovní nasazení,
. Bezúhonnost,
. Způsobilost k právním úkonům

Zasílejte strukturovaný životopis s motivačním dopisem více informací o výběrovém řízení na www.strevlik.cz

Nabizime:
- Pestrou a tvůrčí práci
- Příležitost pro uplatněni vlastní tvořivosti a nápadů
- Pracoviště v Domu přírody v Dolánkách u Turnova
- Stabilní zaměstání v krajské přispěvkové organizace (Dům přírody je provozován STŘEVLÍKem)
- Podporu a pomoc týmu STŘEVLIKu
- Zkušenosti a podporu při přípravě a realizaci projektu
- Možnost rozvoje mezinárodní spolupráce v oblasti návštěvnických center
- Do budoucna možnost samostatného vedeni domu přírody
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravování
- Osobní rozvoj
- Pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou (1 rok), po jejímž. uplynutí je možne na základě výsledků pracovníka prodloužení smlouvy na dobu neurčitou,
- Platové zařazení do 11. platové třídy podle zák. č. 262/2006 Sb. a nařízení vlády číslo 341/2017 Sb. v platném zněni - dle vzdělání a praxe,

Informace o společnosti Středisko ekologické výchovy Libereckého kraje, příspěvková organizace

Středisko ekologické výchovy Libereckého kraje, příspěvková organizace
Dolánky u Turnova 9
Turnov

IČO: 75053144
aktualizováno před asi 2 roky