Projektant/ka fve/hfve - elektro - revizní technici v elektrotechnice a energetice, Praha

Výroba a provoz / Projektant/ka fve/hfve - elektro - revizní technici v elektrotechnice a energetice

Společnost NELUMBO Energy a.s.

Místo pracoviště Praha
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 32 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektant/ka fve/hfve - elektro - revizní technici v elektrotechnice a energetice (Praha)

P. Štafková, tel.: 417 669 065, e-mail:
první kontakt emailem

Požadujeme:
Aktivní přístup, samostatnost, pečlivost, AJ výhodou, chuť učit se nové věci, praxe v oboru výhodou
Náplň práce:
Příprava projektů a vyřízení stavebního povolení pro solární elektrárny, termický systémy a tepelná
čerpadla. Stavební řízení (vyjadřovačky, komunikace s úřady a ostat. orgány)

Nabízíme:
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- zajímavou a perspektivní práci na HPP ve stabilní společnosti
- zajímavé platové ohodnocení
- práci v přátelském kolektivu
- nástup možný ihned
- Příspěvek na stravování
- zajímavé benefity za odpracované roky (příspěvek na dovolenou, příspěvek na dítě,příspěvek na dopravu…)

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování

Informace o společnosti NELUMBO Energy a.s.

NELUMBO Energy a.s.

Praha

IČO: 28873122
aktualizováno před 9 měsíci