Projektant/ka pozemích staveb - stavební technici projektanti, konstruktéři, Česká Lípa

Stavebnictví / Projektant/ka pozemích staveb - stavební technici projektanti, konstruktéři

Společnost TIWANAKO s.r.o.

Místo pracoviště Bulharská 1557, Česká Lípa
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 36 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektant/ka pozemích staveb - stavební technici projektanti, konstruktéři (Bulharská 1557, Česká Lípa)

Náplň práce:
- Výkon inženýrské činnosti, tj. zajišťování stanovisek a potřebných povolení pro prováděné stavební zakázky v průběhu celé doby výstavby, kompletace dokladové části
- Projektování objektů pozemních staveb pod vedením vedoucího projekčního ateliéru
- Zhotovení dodavatelské dokumentace a dokumentace skutečného provedení
- Návrhy plánů organizace výstavby ve spolupráci se stavbyvedoucím zhotovitele stavby
Požadujeme:
- SŠ či VŠ stavebního zaměření, optimálně obor pozemní stavby nebo architektura
- Základní znalost stavebního zákona a povolovacích procesů
- Orientace ve stavebních normách, technických podkladech, legislativě a předpisech
- Znalost AutoCAD podmínkou; Revit (nebo obdobný databázový systém) výhodou
Nabízíme:
- Služební automobil do osobního užívání
- Práce na zajímavých projektech ve stabilní společnosti
- 13. a 14. mzda v případě splnění ekonomického plánu
- Příspěvek na stravování
- Vzdělávací programy, školení
- nástup dle dohody
První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 8:00 - 15:00 hod.

Informace o společnosti TIWANAKO s.r.o.

TIWANAKO s.r.o.
Bulharská 1557
Česká Lípa
47001
IČO: 24656348
aktualizováno před téměř 3 roky