Projektant pozemních staveb - hlavní inženýr - inženýři projektanti budov, Turnov

Stavebnictví / Projektant pozemních staveb - hlavní inženýr - inženýři projektanti budov

Společnost DESIGN 4 - projekty staveb, s.r.o.

Místo pracoviště Trávnice 902, Turnov
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 65 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektant pozemních staveb - hlavní inženýr - inženýři projektanti budov (Trávnice 902, Turnov)

Náplň práce:
-projektování novostaveb a rekonstrukcí pozemních staveb
-zpracování jednotlivých stupňů projektových dokumentací
-komunikace a koordinace s projektanty stavební části
-komunikace a koordinace s projektanty ostatních profesních částí
-komunikace se zástupci investora
-komunikace s úřady státní správy
-autorský dozor na stavbě

Požadujeme:
-VŠ stavebního zaměření
-Praxe v oboru 3 roky
-znalost MS Office
-znalost kreslícího programu AutoCAD nebo obdobného
-technické myšlení, samostatnost, odpovědnost a spolehlivost
-aktivní pojetí práce a snahu učit se novým věcem
-týmového ducha
-ŘP skupiny B

Nabízíme:
-práci na zajímavých projektech pozemních staveb
-příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
-možnost profesního růstu s dlouhodobou perspektivou
-benefity, systém finančních odměn z ukončených zakázek
-náborový příspěvek ve výši 1 mzdy po ukončení zkušební doby

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte!

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu:
Poskytnuté údaje považujeme za důvěrné.

Požadavky

  • Práce s PC
  • Práce s PC - autocad
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti DESIGN 4 - projekty staveb, s.r.o.

DESIGN 4 - projekty staveb, s.r.o.
Trávnice 902
Turnov
51101
IČO: 22801936
aktualizováno před 27 dny

Odpověď na pracovní pozici Projektant pozemních staveb - hlavní inženýr - inženýři projektanti budov