Projektant pozemních staveb - inženýři projektanti budov, Praha

Stavebnictví / Projektant pozemních staveb - inženýři projektanti budov

Společnost INTAR a.s.

Místo pracoviště Americká 197, Praha
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 28 000 - 35 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektant pozemních staveb - inženýři projektanti budov (Americká 197, Praha)

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Ing. Martin Strnad, e-mail:

Vzdělání v oboru pozemní stavby, praxe min. 3 roky, aktivní znalost AutoCAD a MS Office, vítána znalost REVIT/3D modelováním, vítána znalost BIM. Řidičský průkaz skupiny B.

Náplň práce: projektování pozemních staveb od studie po prováděcí projekty a autorské dozory (projekty administrativních a průmyslové budov, škol, kulturních staveb, projekty bazénů atd.); spolupráce s projekčním týmem, jednání se subdodavateli i investorem.

ZAM. VÝHODY : platové ohodnocení dle praxe/zkušeností a výkonu, roční odměny; pružná pracovní doba, stravenkový paušál, dovolená navíc, příspěvek na dovolenou.

Informace o společnosti INTAR a.s.

INTAR a.s.
Americká 197
Praha
12000
IČO: 25594443
aktualizováno před téměř 2 roky