Projektant / projektantka pozemních staveb - stavební technici projektanti, konstruktéři, Frýdek-Místek

Stavebnictví / Projektant / projektantka pozemních staveb - stavební technici projektanti, konstruktéři

Společnost Tomeček Bau s. r. o.

Místo pracoviště Frýdek-Místek
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektant / projektantka pozemních staveb - stavební technici projektanti, konstruktéři (Frýdek-Místek)

A11 z:12/7/2022 a:21/7/2022
Náplň práce:
- projektování pozemních staveb, převážně novostaveb rodinných domů, zděných i dřevostaveb.
Požadujeme:
- znalost práce v ArchiCad/ZWCAD nebo AutoCad.
Výhodou:
- řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme:
- stravenky, měsíční prémie, letní a vánoční prémie, školení, vzdělávací kurzy.
Kontakt telefonicky, nebo osobně na adrese Horymírova 580, 738 01 Frýdek-Místek v čase 9:00-15:00 hod.

Informace o společnosti Tomeček Bau s. r. o.

Tomeček Bau s. r. o.

Frýdek-Místek

IČO: 65141776
aktualizováno před téměř 2 roky