Projektant / projektantka (příprava zakázek) - zahradníci pro pěstování zahradních rostlin, Nový Bydžov

Zemědělství a lesnictví / Projektant / projektantka (příprava zakázek) - zahradníci pro pěstování zahradních rostlin

Společnost OK ZAHRADY s.r.o.

Místo pracoviště Jos. Jungmanna 1735, Nový Bydžov
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 35 000 - 45 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektant / projektantka (příprava zakázek) - zahradníci pro pěstování zahradních rostlin (Jos. Jungmanna 1735, Nový Bydžov)

Požadavky:
- vzdělání nebo praxe v oblasti zahradnictví či jiném příbuzném oboru
- znalost rostlinného sortimentu
- schopnost vytvořit funkční projekt, technické řešení a rozpočet
- řidičský průkaz sk. B je samozřejmostí
Náplň práce:
- komunikace s klienty v průběhu plánování zahrady
- vytváření cenových nabídek
- dohled nad realizovanými zakázkami
Nabízíme: stabilní, prosperující firma s moderním zázemím, možnost kariérního a osobnostního růstu, jasné a spravedlivé podmínky odměňování, volné víkendy, možno částečně pracovat z domu
Kontaktujte nás e-mailem, telefonicky po - pá (7 - 15)

Informace o společnosti OK ZAHRADY s.r.o.

OK ZAHRADY s.r.o.
Jos. Jungmanna 1735
Nový Bydžov
50401
IČO: 28768655
aktualizováno před 26 dny

Odpověď na pracovní pozici Projektant / projektantka (příprava zakázek) - zahradníci pro pěstování zahradních rostlin

Jos. Jungmanna 1735 1735
Nový Bydžov