Projektanti fve - stavební technici projektanti, konstruktéři, Zlín

Stavebnictví / Projektanti fve - stavební technici projektanti, konstruktéři

Společnost GEOHUNTER, s.r.o.

Místo pracoviště Zahradní 1215, Zlín
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektanti fve - stavební technici projektanti, konstruktéři (Zahradní 1215, Zlín)

Nástup možný IHNED

Náplň práce: Projektování FVE
Požadavky: vyhláška 50, par.6 + 10,
nutná praxe v projektování FVE (případně liniových staveb) v délce min. 1 rok, flexibilita, znalost SW – CAD
orientace ve stavebním a energetickém zákoně
komunikační znalost angličtiny B1 nebo němčiny
Mzda : hrubá mzda + podíl z obratu, řidičský průkaz sk.B

Zaměstnanecké výhody: Firemní benefity – penzijní připojištění, poj.odpovědnosti, firemní telefon, PC

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti GEOHUNTER, s.r.o.

GEOHUNTER, s.r.o.
Zahradní 1215
Zlín
76302
IČO: 3876560
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Projektanti fve - stavební technici projektanti, konstruktéři

Zahradní 1215 1215
Zlín