Projektmanažer (m/ž) - řídící pracovníci v oblasti technického rozvoje,

Věda a výzkum, Management / Projektmanažer (m/ž) - řídící pracovníci v oblasti technického rozvoje

Společnost ŠKODA AUTO a.s.

Místo pracoviště ŠKODA AUTO a.s. okr. Mladá Boleslav
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 60 000 - 80 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektmanažer (m/ž) - řídící pracovníci v oblasti technického rozvoje (ŠKODA AUTO a.s. okr. Mladá Boleslav)

Místo výkonu práce:
okres Mladá Boleslav, 293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt:
osobně:
tel.: 326 816 804,

Náplň práce
- Organizuje průběh realizace projektů z hlediska obsahu, nákladů, kvality a termínův rámci projektů vozů
- Informuje o stavu projektu členy projektového týmu a zadavatele projektu v rámci projektů vozů
- Vypracovává zprávy o stavu projektů v rámci projektů vozů
- Navrhuje zadání projektu v rámci projektů vozů
- Vypracovává prezentace o stavu projektu a o nových produktech v rámci projektů vozů
- Vyhodnocuje projektovou dokumentaci v rámci projektů vozů
- Navrhuje koncepce projektů v rámci projektů vozů
- Dohlíží na aplikaci legislativy na podmínky společnosti ŠA
- Dohlíží na vývojové aktivity k dosažení milníků v rámci své působnosti
- Stanovuje termínové plány pro projekty v rámci projektů vozů
- Vypracovává analýzy vztahující se k projektu v rámci projektů vozů
- Vyhodnocuje šance a rizika vztažená k projektu v rámci projektů vozů
- požadujeme minimálně bakalářské vzdělání
- znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost dalších cizích jazyků výhodou,
- zkušenosti s obdobnou profesí v automobilovém průmyslu vítány

Informace o společnosti ŠKODA AUTO a.s.

ŠKODA AUTO a.s.

IČO: 177041
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Projektmanažer (m/ž) - řídící pracovníci v oblasti technického rozvoje