Projektový/á manažer/ka - odborní pracovníci v sociální oblasti, České Budějovice

Zdravotnictví / Projektový/á manažer/ka - odborní pracovníci v sociální oblasti

Společnost Charita České Budějovice

Místo pracoviště Žižkova tř. 309, České Budějovice
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 34 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektový/á manažer/ka - odborní pracovníci v sociální oblasti (Žižkova tř. 309, České Budějovice)

Charita České Budějovice vyhlašuje výběrové řízení na pozici"Projektový/á manažer/ka"
Hledáte smysluplnou práci? Je pro Vás důležité, aby Vaše činnost byla užitečná a potřebná?
Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcích. Zaměřujeme se na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice:
- Průběžný monitoring a vyhodnocování aktuálních projektových příležitostí a dotačních výzev
- Zpracování a podávání projektů v rámci nadací, evropských, státních, krajských, městských
a jiných fondů/zdrojů
- Řízení projektů - dohled nad plněním aktivit projektů, čerpáním jejich rozpočtů a jejich závěrečném vypořádání
- Komunikace s poskytovateli nadačních příspěvků / projektových dotací
- Zajištění komplexního procesu administrace projektů a dotací organizace a reportování směrem k poskytovatelům - zpracování monitorovacích zpráv, zpráv o realizaci, žádostí
o platbu, žádostí o změnu, závěrečných zpráv, vypořádání připomínkovacích řízení, zajištění povinné publicity; vedení dokumentace a evidence projektů, zpracovávání přehledů
Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu
- Zkušenosti v oblasti projektů, výhodou znalost programů OPZ nebo OPZ+, NPO, IROP
- Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, příjemné vystupování
- Výbornou znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, PowerPoint, Outlook; Internet)
- Schopnost samostatné i týmové práce
- Pečlivost a proaktivní přístup, odolnost vůči stresu, zodpovědnost
- Ztotožnění se s cíli a posláním organizace, trestní a morální bezúhonnost
- Respektování etických hodnot Charity
- Praxe v administrativě, účetnictví, ekonomice a ŘP skupiny B je výhodou
Nabízíme:
- Smysluplnou práci na plný úvazek
- Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
- Pružnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- 2 dny sick days
- Možnost občasného výkonu práce na dálku
- Základní mzdu od 34 000 Kč, osobní ohodnocení dle zkušeností, zvýšení po zapracování, odměny
- Zaškolení a kontinuální podporu, pravidelné vzdělávání
- Zázemí stabilní společnosti
Nástup: dle dohody
Místo pracoviště: České Budějovice
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj motivační dopis a strukturovaný životopis do 30. 11. 2023 personalistce Ing. Michaele Holečkové na e-mail: nebo volejte na tel.: 731 604 478.
Výběrové řízení probíhá ve více kolech. Na osobní pohovor do druhého kola budou telefonicky pozváni jen vybrané uchazečky/vybraní uchazeči.
Charita České Budějovice si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Charita České Budějovice

Charita České Budějovice
Žižkova tř. 309
České Budějovice
37001
IČO: 60072709
aktualizováno před 6 měsíci