Projektový/á manažer/ka - technická podpora - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií, České Budějovice

Informační technologie / Projektový/á manažer/ka - technická podpora - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Společnost dataPartner s.r.o.

Místo pracoviště Senovážné nám. 241, České Budějovice
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 30 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektový/á manažer/ka - technická podpora - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií (Senovážné nám. 241, České Budějovice)

Hledáme nadšence do moderních technologií, který bude spolupracovat s ostatními členy týmu a postouvat projekt dál.

požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání (zaměření na IT/MES výhodou), dobré předpoklady pro tvorbu analytické a návrhové dokumentace, znalosti z oblasti IT (zkušenosti se správou a vývojem podnikových systémů), zkušenosti se zaváděním aplikací IT min. 10 let, komunikační schopnosti a dobré vystupování, časová flexibilita, odpovědnost za svěřené projekty; schopnost týmové i samostatné práce, řidičský průkaz B (aktivní řidič)

oceníme: znalosti integrace podnikových systémů ve výrobě, znalost řízení projektů a vedení projektové dokumentace (metodika Prince2 výhodou), znalost péče o zákazníky (komunikace a řešení požadavků, školení uživatelů podnikových systémů)

pracovní náplň: utváření produktové strategie, změn a vylepšení produktů, podílení se na obchodních procesech a systémových analýzách; zavádění nové aplikace a návazné procesy u zákazníků, uživatelská podpora zákazníků

nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic, atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP na dobu neurčitou, zaškolení, možnost profesního růstu, systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů, práce s využitím moderních technologií, motivující systém odměňování (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů), výše mzdy podle praxe (od zkušební lhůty až k individuální výši podle výkonnosti po zapracování a včetně odměn nebo zvláštních prémií)

zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek a konec pracovní doby, příspěvek na stravování, mimopracovní aktivity a firemní akce, bonusový systém odměňování

V případě zájmu zašlete životopis na email

Informace o společnosti dataPartner s.r.o.

dataPartner s.r.o.
Senovážné nám. 241
České Budějovice
37001
IČO: 25178636
aktualizováno před téměř 3 roky