Projektový/á manažer/ka východoevropského programu - specialisté v oblasti zahraničních vztahů a služeb, Praha

Administrativa / Projektový/á manažer/ka východoevropského programu - specialisté v oblasti zahraničních vztahů a služeb

Společnost Člověk v tísni, o.p.s.

Místo pracoviště Šafaříkova 635, Praha
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 37 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektový/á manažer/ka východoevropského programu - specialisté v oblasti zahraničních vztahů a služeb (Šafaříkova 635, Praha)

English version bellow.

Název pozice: Projektový/á koordinátor/ka Východoevropského programu

Zájemce prosíme, aby nám na zaslali svůj životopis a motivační dopis (max. 1 strana A4) v angličtině.

Lokalita: Praha (s pracovními cestami do zahraničí)
Datum nástupu: ihned/na základě domluvy
Pracovní smlouva: plný úvazek

Náplň práce

" Plánování a koordinace jednotlivých programových aktivit, primárně zaměřených na duševní zdraví a psychosociální podporu (MHPSS) aktivistům, novinářům a ochráncům lidských práv;
" ve spolupráci s vedoucím týmu pro MHPSS vývoj, plánování a realizace projektů, včetně psaní návrhů projektů, monitorování a reportingu;
" Správa projektové dokumentace;
" Plánování, organizace a realizace aktivit MHPSS (psychosociální podpora jednotlivců, organizační retreaty, tréninky, skupinové psychosociální aktivity) v terénu a v ČR;
" Spolupráce s finančním manažerem na rozpočtech pro jednotlivé projektové aktivity;
" Pravidelný kontakt s partnerskými organizacemi a dárci
" Občasné koordinační terénní návštěvy v cílových (nebo relevantních) zemích východní Evropy a EU

Jak si představujeme ideálního kandidáta/ku:

" Vysokoškolské vzdělání v relevantním oboru
" Plynulou ruštinu a angličtinu. Znalost češtiny je velkou výhodou.
" Alespoň dva roky praxe na národní nebo mezinárodní úrovni v oblasti projektového řízení v občanské společnosti, oblasti lidských práv, médií, psychosociální podpory aktivistů nebo mezinárodního rozvoje
" Relevantní zkušenosti v sociální práci, sociální péči, psychosociální podpoře
" Dobrá znalost politických problémů a trendů v regionu bývalého Sovětského svazu
" Výborné organizační a komunikační dovednosti
" Schopnost efektivně řídit čas a zvládat více úkolů
" Schopnost dobře pracovat pod tlakem a rychle reagovat v nouzových situacích
" Koncepční myšlení a spolehlivost
" Prokazatelná schopnost pracovat samostatně i jako efektivní člen týmu

Co nabízíme:

" Možnost práce v zavedené NNO s mezinárodním působením
" Zajímavá a smysluplná práce v týmu zkušených a vysoce motivovaných lidí
" Prostor pro osobní rozvoj a růst
" Flexibilní pracovní doba a možnost pracovat částečně z domova
" Hrubá měsíční odměna v rozmezí 37 000 Kč až 40 000 Kč + 25 dní placené dovolené ročně
" Smlouva na jeden rok s možností prodloužení (v závislosti na financování)
" Zahraniční pracovní cesty

Podrobné informace - inzerát v anglickém jazyce - zde: https://www.clovekvtisni.cz/kariera/project-manager-of-the-east-european-program-1200jo

Zaměstnanecké výhody : Dětský klub (pro děti 2 až 6 let), 25 dnů dovolené.

Informace o společnosti Člověk v tísni, o.p.s.

Člověk v tísni, o.p.s.
Šafaříkova 635
Praha
12000
IČO: 25755277
aktualizováno před více než rokem