Projektový manager/ka - junior - strojírenští technici, Široký Důl

Výroba a provoz / Projektový manager/ka - junior - strojírenští technici

Společnost Flídr metal s.r.o.

Místo pracoviště Široký Důl 200, Široký Důl
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 32 000 - 37 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektový manager/ka - junior - strojírenští technici (Široký Důl 200, Široký Důl)

Vhodné i pro OZZ.
NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o pozici s potencionálem dalšího rozvoje a možného kariérového růstu. Podpora project manager senior. Rozmanitý obsah práce, flexibilní časová zátěž. Komunikace se zákazníky, jak v místě pracoviště, tak na služebních cestách. Pomoc při vedení projektů, plánů a projektové dokumentace.
DALŠÍ POŽADAVKY: Výhodou je základní znalost čtení technické dokumentace a znalost nástrojů kvality automotive. Znalost světových jazyků výhodou.
NABÍZÍME: Zajímavá práce v tradiční české firmě. Smluvní telefonní tarify pro zaměstnance. Podpora vzdělávání a osobního rozvoje, kurzy Aj v rámci pracovní doby. Motivační odměna, flexipassy. Čerpání pohonných hmot na vlastní čerpací stanici. 5 týdnů dovolené. Příspěvky na stravování. Řádná dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem (7-14 hod

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti Flídr metal s.r.o.

Flídr metal s.r.o.
Široký Důl 200
Široký Důl
57201
IČO: 60110813
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Projektový manager/ka - junior - strojírenští technici

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Široký Důl 200 200
Široký Důl