Projektový manažer / projektová manažerka - specialisté podpory podnikání, správci projektů, Jihlava

Obchod a cestovní ruch, Administrativa / Projektový manažer / projektová manažerka - specialisté podpory podnikání, správci projektů

Společnost MOTORPAL, a.s.

Místo pracoviště Humpolecká 313, Jihlava
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"} {:cs=>"Ruština"}

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektový manažer / projektová manažerka - specialisté podpory podnikání, správci projektů (Humpolecká 313, Jihlava)

Náplň práce:
- řízení svěřeného projektu - optimalizace nákladů na nákup se zaměřením na dodavatelsko-odběratelský trh států SNS
- spolupráce na výběrovém řízení a smluvním zabezpečením projektu
Požadavky:
- min. SŠ vzdělání technického nebo strojírenského směru
- vhodné pro absolventy
- znalost místního prostředí a trhu států SNS
- znalost anglického jazyka (úroveň B1), ruského jazyka (úroveň B2)
- schopnost týmové práce, odolnost vůči stresu
Nabízíme:
– roční odměny – podíl na hospodářském výsledku firmy
– navýšení mzdy po zapracování
– docházkový bonus
– zvýšený nárok na pracovní volno při osobních překážkách v práci
– propracovaný systém adaptace nových pracovníků
– možnost online vzdělávání, vlastní realizace a profesního růstu
– odměny za doporučení nového zaměstnance
– finanční odměnu při odchodu do důchodu
První kontakt e-mailem, nebo telefonicky.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti MOTORPAL, a.s.

MOTORPAL, a.s.
Humpolecká 313
Jihlava
58601
IČO: 27622819
aktualizováno před 9 měsíci