Projektový manažer - specialisté podpory podnikání, správci projektů, Lanškroun

Obchod a cestovní ruch, Administrativa / Projektový manažer - specialisté podpory podnikání, správci projektů

Společnost MANNTECO s.r.o.

Místo pracoviště Králická 480, Lanškroun
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 40 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektový manažer - specialisté podpory podnikání, správci projektů (Králická 480, Lanškroun)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
POŽADUJEME:
- SOŠ/SOU vzdělání technického směru
- zkušenosti s řízením projektu
- čtení technické dokumentace
- uživatelská znalost práce na PC
- komunikační a organizační schopnosti
NÁPLŇ PRÁCE:
- nastavení a řízení procesů v rámci projektu
- řízení kompletní dokumentace k projektu
- kontrola průběhu a následné vyhodnocení projektu
- analýza a řízení možných rizik
- komunikace se zákazníky
- prezentování stavu realizace projektu vedení i zákazníkům
NABÍZÍME:
- příspěvek na stravování
- příspěvek na kulturu
- sick-days
KONTAKT: telefonicky (po - pá, 8 - 16 hodin) nebo e-mailem

Informace o společnosti MANNTECO s.r.o.

MANNTECO s.r.o.
Králická 480
Lanškroun
56301
IČO: 3621961
aktualizováno před 11 měsíci