Projektoví manažeři staveb - pracoviště spytihněv - řídící pracovníci v oblasti projektování ve stavebnictví, Spytihněv

Stavebnictví, Management / Projektoví manažeři staveb - pracoviště spytihněv - řídící pracovníci v oblasti projektování ve stavebnictví

Společnost ALGECO s.r.o.

Místo pracoviště Spytihněv 586, Spytihněv
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektoví manažeři staveb - pracoviště spytihněv - řídící pracovníci v oblasti projektování ve stavebnictví (Spytihněv 586, Spytihněv)

Pracovní náplň:

- komplexní zastřešení a koordinace projektů
- organizace a koordinace prací v jednotlivých fázích projektu, dohled na kvalitou prováděných prací
- odpovědnost za ekonomický výsledek svěřených projektů
- legislativní a technická podpora obchodního týmu
- komunikace s výrobním závodem
- odpovědnost za technickou dokumentaci, 3D vizualizace
- komunikace se zákazníky, příprava podkladů pro zakázky, zpracování cenových nabídek
- spolupráce při výběru subdodavatelů

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření
- znalost aktuální legislativy
- prokazatelné zkušenosti s řízením složitých stavebních projektů
- praxe na obdobné pozici min 3 roky
- komunikativní znalost angličtiny podmínkou, německý jazyk vítán
- výborné komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti
- samostatnost, odpovědnost, technické myšlení
- znalost Auto CAD nutná, Autodesk REVIT vítán

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání v prostředí silné nadnárodní společnosti
- příjemné a dynamické pracovní prostření
- motivující finanční ohodnocení dle schopností a zkušeností
- nadstandartní systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, roční finanční bonus v závislosti na dosažených výsledcích, pravidelná roční valorizace mzdy, bonusy za odpracované roky, příspěvky na soukromé životní/penzijní připojištění, příspěvek na stravování, jazyková výuka na pracovišti aj.
- možnost osobního i profesního rozvoje
- práci na zajímavých projektech
- pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Zájemce prosíme o zaslání životopisu. Kontaktováni budou pouze uchazeči vybraní k osobnímu pohovoru.
Termín nástupu ihned nebo dle dohody.

Zasláním životopisu zájemce dává souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů po dobu výběrového řízení.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, pravidelná roční valorizace mzdy, roční finanční bonus v závislosti na dosažených výsledcích, věrnostní příspěvky již od 1.roku ve společnosti, příspěvek na stravování, příspěvky na PP/ŽP, velmi výhodné tarify u T-mobile pro celou rodinu. Pracovní poměr na rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Informace o společnosti ALGECO s.r.o.

ALGECO s.r.o.
Spytihněv 586
Spytihněv
76364
IČO: 25520334
aktualizováno před více než rokem