Projektoví manažeři elektro - řídící pracovníci v energetice, Otrokovice

Výroba a provoz, Management / Projektoví manažeři elektro - řídící pracovníci v energetice

Společnost TC servis, s.r.o.

Místo pracoviště tř. Tomáše Bati 1845, Otrokovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 - 45 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektoví manažeři elektro - řídící pracovníci v energetice (tř. Tomáše Bati 1845, Otrokovice)

Nástup možný dle domluvy

ND
Náplň práce: koordinace a vedení zakázek v obl.elektro, přímá zodpovědnost za průběh zakázek a jejich ekonomický výsledek, jednání se zákazníky o konkrétních požadavcích souvisejících s průběhem zakázek, sledování tržních trendů, konkurence a vývoje nových produktů v elektroinstalacích, úzká kooperace s obchodním odd.společnosti, vytváření projektových nabídek, navrhování, zavádění a hodnocení nových technických řešení
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro, zkušenosti v oboru min. 3roky, proaktivní přístup, vysoké prac.nasazení a odolnost vůči stresu, výborné komunikační dovednosti, analytické myšlení a systémový přístup k řešeným problémům, schopnost vést a motivovat lidi, ŘP sk. B

Zaměstnanecké výhody: možnost profesního rozvoje a růstu, zaměstnanecké benefity - stravenky, zvýhodněné internetové a tel.tarify, motivující finanční ohodnocení, 13. plat, sick day

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti TC servis, s.r.o.

TC servis, s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1845
Otrokovice
76502
IČO: 25533673
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Projektoví manažeři elektro - řídící pracovníci v energetice

tř. Tomáše Bati 1845 1845
Otrokovice