Provozář - údržbář/ka - ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení, Hlučín

Stavebnictví / Provozář - údržbář/ka - ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení

Společnost Fontána, příspěvková organizace

Místo pracoviště Celní 409, Hlučín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 370 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozář - údržbář/ka - ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení (Celní 409, Hlučín)

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení
5. platová třída, osobní ohodnocení po zkušební době
Pracovní doba: denní 6:00:14.30 hod.
Příspěvek na stravování, příspěvek FKSP , využívání zvýhodněných služeb mobilního operátora (hlasové služby, datové tarify) pro sebe a rodinné příslušníky, vzdělávání se dle potřeb organizace a zaměstnance, čerpání dovolené v délce 200 hodin
Pracovní náplň:
- Zajišťování běžné údržby, vytápění případně temperování, ochrany, větrání, úklidu jednotlivých uvolněných stavebních objektů, ploch a vybavení.
- Organizace a zajišťování běžných provozních a úklidových prací a doplňkových služeb, vedení příručního skladu.
Kvalifikační předpoklady: minimálně střední vzdělání s výučním listem(plyn, elektro, voda, mechanika), zdravotní způsobilost
Požadujeme:
- občanská a trestní bezúhonnost, řidičské oprávnění skupiny B.
- úctu a respekt k lidem s postižením
- týmovou spolupráci, loajalitu vůči zaměstnavateli

Proběhne VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ!!!
Způsob a místo podání přihlášky k výběrovému řízení:
- poštou, e-mailem nebo osobně na adrese: Fontána, p.o., Celní 409/3, 748 01 Hlučín (kancelář mzdové účetní-personalistky). na obálku uveďte "Neotevírat, výběrové řízení - provozář/údržbář".

bližší informace k výběrovému řízení možno nalézt na internetových stránkách:
www.fontana-po.cz
Lhůta pro podání přihlášek: 15. 12. 2021 do 12.00 hod. Přihlášky doručené po stanovené lhůtě nebudou zařazeny do výběrového řízení.
Bližší informace: Ludvík Mráz (tel: 603 579 123,

Informace o společnosti Fontána, příspěvková organizace

Fontána, příspěvková organizace
Celní 409
Hlučín
74801
IČO: 71197044
aktualizováno před více než 2 roky