Provozní asistent/asistentka ojetých vozů v choustníkově hradišti - všeobecní administrativní pracovníci, Choustníkovo Hradiště

Administrativa / Provozní asistent/asistentka ojetých vozů v choustníkově hradišti - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost OLFIN Car s.r.o.

Místo pracoviště Choustníkovo Hradiště 40, Choustníkovo Hradiště
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 32 000 - 38 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní asistent/asistentka ojetých vozů v choustníkově hradišti - všeobecní administrativní pracovníci (Choustníkovo Hradiště 40, Choustníkovo Hradiště)

NÁPLŇ PRÁCE:
- každodenní komunikace se zákazníky, administrativní podpora prodeje vozů, vedení samostatné pokladny, komunikace s ekonomickým oddělením, péče o zázemí autosalonu, dobrá úroveň práce s PC

POŽADAVKY :
- minimálně SŠ vzdělání
- reprezentativní a komunikativní vystupování
- profesionální přístup k pracovním povinnostem
- řidičské oprávnění sk. B
- praxe na obdobné pozici výhodou

NABÍZÍME :
- pracovní poměr na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou
- 23 dní dovolené
- stravenky ve výši 90 Kč/den
- zázemí společnosti s 30 lety praxe
- motivační osobní ohodnocení
- atraktivní pracovním prostředí
- sportkarta částečně hrazená zaměstnavatelem

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti OLFIN Car s.r.o.

OLFIN Car s.r.o.
Choustníkovo Hradiště 40
Choustníkovo Hradiště
54442
IČO: 60913312
aktualizováno před 20 dny

Odpověď na pracovní pozici Provozní asistent/asistentka ojetých vozů v choustníkově hradišti - všeobecní administrativní pracovníci

Choustníkovo Hradiště 40 40