*provozní elektrikář/ka - stavební a provozní elektrikáři, Dolní Rožínka

Stavebnictví, Výroba a provoz / *provozní elektrikář/ka - stavební a provozní elektrikáři

Společnost DIAMO, státní podnik

Místo pracoviště Dolní Rožínka 86, Dolní Rožínka
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 32 000 - 33 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: *provozní elektrikář/ka - stavební a provozní elektrikáři (Dolní Rožínka 86, Dolní Rožínka)

Pracovní poměr na dobu určitou - možnost prodloužení;
Další požadavky:
" platné potvrzení o přezkoušení z vyhlášky č. 50/78 Sb. § 6 případně nařízení vlády č. 194/2022 Sb., min. § 6 nebo vyhláška č. 123/2022 Sb. nim. § 7 - elektrotechnik,
" zkušenost s prací na zařízeních do i nad 1000 V výhodou,
" samostatnost, spolehlivost, pečlivost,
" řidičský průkaz sk. B.
Pracovní náplň:
" montáž, údržba a opravy na elektrických zařízeních i na odloučených pracovištích,
" odstraňování závad z revizních zpráv elektro,
" obsluha, kontrola, údržba a dozor nad technickým zařízením rozvodny a akumulátorovny,
" kontrola elektrických ručních nářadí a spotřebičů,
" odečty měřidel.
Nabízíme:
" zajímavé zaměstnání v oboru,
" perspektivní zaměstnání u stabilní firmy,
" pevnou pracovní dobu,
" nadstandardní zaměstnanecké benefity (dle platné kolektivní smlouvy a zásad FKSP):
- dovolená v délce 6 týdnů,
- měsíční prémie,
- mimořádná roční odměna,
- odměny při pracovních a životních výročích,
- příspěvek na stravování,
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění.
Kontaktní osoba: Ing. Michal Vytlačil, T: 566 593 729, 603 925 088, E:

Informace o společnosti DIAMO, státní podnik

DIAMO, státní podnik
Dolní Rožínka 86
Dolní Rožínka
59251
IČO: 2739
aktualizováno před 5 měsíci