Provozní elektrikář - provozní elektromechanici, Tachov

Výroba a provoz / Provozní elektrikář - provozní elektromechanici

Společnost KDK Automotive Czech s. r. o.

Místo pracoviště Vítkov 108, Tachov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní elektrikář - provozní elektromechanici (Vítkov 108, Tachov)

místo výkonu práce Vítkov č.p. 108
347 01 Tachov
Náplň práce: provádění měření, preventivní prohlídky a opravy topných zařízení forem
vstřikovacích lisů, opravy elektrických částí výrobních a nevýrobních zařízení,
preventivní prohlídky elektroinstalací v areálu společnosti, údržba, úklid a prohlídky
rozvoden a rozvaděčů el. energie
Požadujeme: odborná způsobilost dle Vyhlášky 50/1978 Sb. §6, ochota pracovat v
třísměnném provozu a držet pohotovosti, svědomitost, pečlivost a časová flexibilita
manuální zručnost, praxe na pozici Elektrikář ve výrobní společnosti vítána, znalost
programování strojů a manipulátorů výhodou
zaměstnanecké výhody :bonusový systém společnosti, dovolená a pracovní volno nad rámec ZP,
nadstandardní příplatky za směnnost, stravenky

Informace o společnosti KDK Automotive Czech s. r. o.

KDK Automotive Czech s. r. o.
Vítkov 108
Tachov
34701
IČO: 64356043
aktualizováno před více než 2 roky