Provozní elektrikář - provozní elektromechanici, Kroměříž

Výroba a provoz / Provozní elektrikář - provozní elektromechanici

Společnost SZP Těšnovice a.s.

Místo pracoviště Těšnovice 153, Kroměříž
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní elektrikář - provozní elektromechanici (Těšnovice 153, Kroměříž)

Pracoviště Těšnovice
- Pracovní náplň: údržba, provoz zemědělských technologií a práce s tím spojené, práce v živočišné výrobě
- Požadavky: vyučení v oboru, nutná vyhláška 50 (min.§ 6), vhodné i pro absolventy, možnost zaučení, svářečský průkaz popř. jiná oprávnění (strojní průkaz) vítan, ale není nutný, spolehlivost, zodpovědnost
- Nabízíme: výše uvedená mzda, nástupní bonus 20 000 Kč (splatný ve 3 splátkách), dle dosažených výsledků možnost ročních odměn (13. plat), bonusový program společnosti po odpracování minimálně 1 roku (příspěvek na penzijní připojištění, na obědy, na rekreaci, na vzdělávání a zdraví) až 2716,-Kč/měs., placená pohotovost, nástup možný ihned
- Kontakt telefonicky Po-Pá (6:00 - 14:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti SZP Těšnovice a.s.

SZP Těšnovice a.s.
Těšnovice 153
Kroměříž
76701
IČO: 46982451
aktualizováno před 10 měsíci