Provozní elektrikář - provozní elektromechanici,

Výroba a provoz / Provozní elektrikář - provozní elektromechanici

Společnost Národní divadlo

Místo pracoviště NÁRODNÍ DIVADLO - Praha
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 31 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní elektrikář - provozní elektromechanici (NÁRODNÍ DIVADLO - Praha)

Speciální vízum - dle § 97 písm. d)
Kontakt: Jirásek Michal, tel.: 608 844 150, e-mail:

Upřesňující informace:
Národní divadlo přijme do všeobecné údržby Anenského areálu provozního elektrikáře.

Náplň práce:
- provádění periodických kontrol, údržby a oprav elektroinstalace objektů, spotřebičů a rozvaděčů;
- zajištění odstranění závad a výměna vadných součástí vč. montáže nových částí;
- provádění i dalších prací ve všeobecné údržbě;

Požadavky:
- vyučení v oboru elektro;
- NV 194/2022Sb. §5 a výše, dříve vyhláška 50 (nemusí být aktivní);
- manuální zručnost, pracovitost a spolehlivost;
- znalost práce na PC;
- znalost dalších profesí výhodou;

Nabízíme:
- pracovní poměr první rok na dobu určitou - následně prodloužení na neurčito;
- možnost celého nebo polovičního úvazku;
- pravidelnou pracovní dobu Po-Pá 7:00-15:30;
- práce v příjemném a menším kolektivu v zajímavém prostředí;
- pracoviště v centru Prahy;
- 25 dnů dovolené;
- příspěvek na stravování formou stravovací karty;
- příspěvek na penzijní a životní pojištění (při splnění podmínek);
- příspěvek na sport/kulturu/volný čas (při splnění podmínek);
- příspěvek na dovolenou (při splnění podmínek);
- zvýhodněné vstupenky na vybraná představení.

Nástup:
dohodou.

Bližší informace podá pan Michal Jirásek, e-mail:

Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na penzijní/životní pojištění (při splnění podmínek);

Informace o společnosti Národní divadlo

Národní divadlo

IČO: 23337
aktualizováno před 10 měsíci