Provozní elektrikář - stavební a provozní elektrikáři, Kopřivnice

Stavebnictví, Výroba a provoz / Provozní elektrikář - stavební a provozní elektrikáři

Společnost TATRA METALURGIE a.s.

Místo pracoviště Areál Tatry 1448, Kopřivnice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 - 32 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní elektrikář - stavební a provozní elektrikáři (Areál Tatry 1448, Kopřivnice)

z: 27.5.2019, a: 24.6.2020
Náplň práce:
• práce na údržbě elektrického zařízení a rozvodů od preventivní údržby až po havarijní opravy
• spolupráce s externími firmami při řešení složitějších prací na elektroúdržbě
Požadujeme:
• SOU na SŠ elektrotechnického směru
• vyhl.50 §6-8, výhodou oprávnění k VN
• znalost čtení elektrotechnických výkresů
• práce a orientace v ČSN a ostatních normách
• ŘP sk. B
• schopnost pracovat samostatně i v týmu
Nabízíme:
• Průměrná mzda 30 500,-Kč/měsíc
• Firemní benefity - týden dovolené navíc, závodní stravování
• Příspěvek na penzijní připojištění, týdenní rehabilitační pobyty
• Další zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
• Práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí

Informace o společnosti TATRA METALURGIE a.s.

TATRA METALURGIE a.s.
Areál Tatry 1448
Kopřivnice
74221
IČO: 3667952
aktualizováno před téměř 4 roky