Provozní elektrikář - stavební a provozní elektrikáři, Kostelec nad Černými lesy

Stavebnictví, Výroba a provoz / Provozní elektrikář - stavební a provozní elektrikáři

Společnost BONECO a.s.

Místo pracoviště Kutnohorská 474, Kostelec nad Černými lesy
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 130 - 150 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní elektrikář - stavební a provozní elektrikáři (Kutnohorská 474, Kostelec nad Černými lesy)

Upřesňující údaje:
Požadujeme:
- dokončené SŠ vzdělání elektro zaměření
- vyhláška 50/78Sb.
- praxe min. 3 roky
- znalost čtení výkresové dokumentace
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, ochota učit se novému
- řid. průkaz sk. B

Náplň práce:
Elektro údržba strojního zařízení, budov ostatní techniky. Údržba výkresové elektro dokumentace, elektroinstalační práce, oprava a údržba elektrických zařízení

Zaměstnanecké výhody:
- prémie dle platných směrnic, podnikové stravování

Informace o společnosti BONECO a.s.

BONECO a.s.
Kutnohorská 474
Kostelec nad Černými lesy
28163
IČO: 27403238
aktualizováno před více než 2 roky