Provozní elektrikáři - provozní elektromechanici,

Výroba a provoz / Provozní elektrikáři - provozní elektromechanici

Společnost MOTORPAL, a.s.

Místo pracoviště MOTORPAL, a.s. - pracoviště firmy
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní elektrikáři - provozní elektromechanici (MOTORPAL, a.s. - pracoviště firmy)

Náplň práce:

POZICE NA ÚSEKU FACILITY:
– elektrická údržba a opravy nevýrobních zařízení (kancelářské prostory, veřejné osvětlení, kotelna, úpravna vody)
– připojení nových strojů a zařízení k el. rozvodům
– instalace rozvodů nového osvětlení
POZICE NA ÚSEKU ÚDRŽBY:
– opravy, seřizování a údržba elektrických výrobních strojů a zařízení
– diagnostika závad, preventivní údržba, drobné opravy

Požadujeme:

– vyučení v oboru elektro
– praxe v oboru výhodou
– odborná způsobilost k výkonu činnosti ne elektrických zařízeních a elektrotechnice (vyhláška č. 194/2022 Sb.) – PODMÍNKOU
– aktivní přístup k práci, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:

– NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 100.000,-Kč
– atraktivní mzda dle zkušeností a praxe
– navýšení mzdy po zapracování
– zvýšený nárok na pracovní volno při osobních překážkách v práci
– propracovaný systém adaptace nových pracovníků
– možnost online vzdělávání, vlastní realizace a profesního růstu
– odměny za doporučení nového zaměstnance
– finanční odměnu při odchodu do důchodu
– slevy na zboží a služby od vybraných poskytovatelů

První kontakt e-mailem nebo telefonicky: Po - Pá 8.00 - 14.00 hodin.

Informace o společnosti MOTORPAL, a.s.

MOTORPAL, a.s.

IČO: 27622819
aktualizováno před 4 měsíci