Provozní elektromechanici, Horní Suchá

Výroba a provoz / Provozní elektromechanici

Společnost Lichtgitter CZ spol. s r. o.

Místo pracoviště U Lékárny 1366, Horní Suchá
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 32 000 Kč
Požadované vzdělání Elektrikář, elektrotechnické práce

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní elektromechanici (U Lékárny 1366, Horní Suchá)

Náplň práce: provádí kontroly a opravy elektrického zařízení dle své kvalifikace
dbá na plynný chod transformovny, provádí její kontrolu a údržbu uplatňuje znalosti vyhl. č. 50/78 Sb, § 6 a § 8 na pokyn mistra provádí i údržbářské práce.

Požadavky

  • Provozní elektromechanici

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Lichtgitter CZ spol. s r. o.

Lichtgitter CZ spol. s r. o.
U Lékárny 1366
Horní Suchá
73535
IČO: 60320371
aktualizováno před 10 měsíci