Provozní montér vodovodů - provozní zámečníci, údržbáři, Kroměříž

Výroba a provoz / Provozní montér vodovodů - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.

Místo pracoviště Kojetínská 3666, Kroměříž
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 29 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní montér vodovodů - provozní zámečníci, údržbáři (Kojetínská 3666, Kroměříž)

Místo výkonu práce: Kroměříž
- Pracovní náplň: údržba a opravy vodovodních řadů, realizace vodovodních přípojek, výměny fakturačních vodoměrů
- Požadavky: SO vzdělání – vyučení technického směru (obor: instalatér, strojní zámečník, opravář-mechanik), praxe min. 1 rok, řidičský průkaz skupiny B (aktivně) podmínkou, sk. C + strojní průkaz - výhodou, uživatelská znalost práce na PC, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup
- Předpokládaný nástup: 02.05.2023 nebo dle dohody, Pracovní doba: Po-Pá 7,00-15,00 hod. (jednosměnný), po zapracování výkon pohotovostní služby
- Nabízíme: Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování s možností prodloužení na neurčitou, Mzdové ohodnocení odpovídající dosavadní praxi a zkušenostem, nástupní mzda 150,30,- Kč + 20% prémie (měsíční mzda od 29 500,- Kč), mimořádné odměny, volnočasové poukázky Flexipass, stravenky, 25 dnů dovolené, možnost rekreace ve firemních chatách, příspěvek na dětskou rekreaci a ještě další zaměstnanecké benefity podle kolektivní smlouvy, Pravidelné profesní vzdělávání

- Přihlásit se a bližší informace můžete získat osobně v sídle společnosti Kojetínská 3666/64, Kroměříž, Naděžda Skotková, personalistka, tel. 573 517 458 nebo elektronicky: zasláním přihlášky se strukturovaným životopisem s názvem pozice, o kterou se ucházíte a kopií dokladu dosaženého vzdělání. Termín doručení přihlášek: do 21.04.2023.

Informace o společnosti Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.

Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.
Kojetínská 3666
Kroměříž
76701
IČO: 49451871
aktualizováno před asi rokem