Provozní pracovník/manipulant/zástup vedoucí - vedoucí provozu v ostatních zařízeních, Kuřim

Výroba a provoz / Provozní pracovník/manipulant/zástup vedoucí - vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Společnost Chráněná dílna ToZařídíme s.r.o.

Místo pracoviště Blanenská 355, Kuřim
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 7 240 - 16 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní pracovník/manipulant/zástup vedoucí - vedoucí provozu v ostatních zařízeních (Blanenská 355, Kuřim)

První kontakt telefonicky (8-12hod.) nebo e-mailem.

Pracovní náplň:
manipulace/zásobování materiálem
balení + příprava na expedici
práce s paletovým vozíkem
kontrola výroby a zaměstnanců
zástup vedoucí v době nepřítomnosti

Pracovní doba: dle domluvy /4-6 hod úvazek/. Práce na HPP. Pouze pro OZP.
Požadujeme:
ochotu pracovat, technická a manuální zručnost, přesnost, logické myšlení zodpovědnost.
Nabízíme:
zaškolení na pozici, příjemné pracovní prostředí a kolektiv
odměňovací systém dle výkonu/projektu
4 hodinová ranní směna, střídavý režim: 7:00 - 11:00 a 11:00-15:00 nebo
6 hodinová směna 7:00 - 13:00 ( příp. 9:00 - 15:00)
20 dní dovolené
pitný režim na pracovišti

Informace o společnosti Chráněná dílna ToZařídíme s.r.o.

Chráněná dílna ToZařídíme s.r.o.
Blanenská 355
Kuřim
66434
IČO: 7864116
aktualizováno před téměř 3 roky