Provozní technici v dopravě, Brno

Doprava, Administrativa / Provozní technici v dopravě

Společnost LECHNER CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Železná 691, Brno
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 34 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní technici v dopravě (Železná 691, Brno)

Administrativní pracovník servisu
Společnost Lechner CZ hledá do svého týmu nového kolegu na pozici administrativního pracovníka pro náš servis. Rozrůstáme se, tak potřebujeme posilnit náš technický tým. Jsme rodinná firma s tradicí více jak 20 let se sídlem v Brně.

Zakládáme si na férovém jednání, vzájemné podpoře a kvalitním zázemí. Jsme orientovaní na výsledek, podle kterého se odvíjí i naše odměna. Vítáme nadšení, chuť a ochotu být aktivní! Samozřejmostí je důsledné zaškolení a stálá podpora. Rostete s námi!

Pracovní náplň
- Zajištění výběru a nákupu náhradních dílu dle požadavků
- Zadávání veškerých oprav do systému (interní a externí zakázky)
- Vytváření cenových nabídek pro jednotlivé zakázky
- Evidence zhotovených oprav na vozidlech (pravidelné údržby atp.)
- Import zakázek do systému pro mechaniky společně s vedoucím servisu
- Řešení škodních událostí (zaevidování, získání podkladů, zpracování škody)
- Komunikace s dodavateli, externími zákazníky a zaměstnanci
- Další různorodé úkoly

Požadujeme
- Min. SOU/SŠ vzdělání technického směru (nebo zájem o techniku)
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Zkušenost se správou vozového parku v dopravní společnosti
- Uživatelská znalost práce na PC
- Řidičský průkaz sk. B, (C+E výhodou)
- Organizační schopnosti
- Pečlivost, samostatnost

Nabízíme
- Práce ve stabilní společnosti
- Kvalitní, moderní zázemí servisu
- Motivující platové ohodnocení
- Program zaškolení (své nové zaměstnance si pečlivě zaškolíme)
- Zvyšování kvalifikace
- Zaměstnání na HPP
- Práce v přátelském prostředí
- Pružná pracovní doba
- Firemní benefity (stravenky, masáže, příspěvek na sportovní vyžití a mnohá další)
- Služební telefon
- Nástup možný ihned

Informace o společnosti LECHNER CZ, s.r.o.

LECHNER CZ, s.r.o.
Železná 691
Brno
61900
IČO: 26221535
aktualizováno před téměř 3 roky