Provozní technik nn/vn - montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení, Kladno

Výroba a provoz / Provozní technik nn/vn - montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení

Společnost ISS International Czech Republic s.r.o.

Místo pracoviště Billundská 2757, Kladno
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní technik nn/vn - montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení (Billundská 2757, Kladno)

Požadujeme:
- znalost platné vyhlášky č. 50/78 Sb. (alespoň paragraf 5),
- zkušenost na pozici technik VN vítána
- manuální zručnost, pečlivost,
- spolehlivost a odpovědný přístup k práci,
- znalost práce na PC.

Náplň práce:
- každodenní údržba elektro a technologií na spravovaném objektu,
- práce na 12 hodinové směny v nepřetržitém provozu,
- provádění kontrol a plánované údržby objektu,
- řešení drobných oprav a havarijních stavů.

Nabízíme:
- náborový příspěvek 15000 Kč (vyplacen po skončení zkušební doby),
- benefit plus karta,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- výhodný tarif pro rodinné příslušníky,
- dotované stravné (oběd za 17Kč),
- volný vstup na sportoviště/do posilovny,
- slevu na výrobky zákazníka,
- 25 dnů dovolené a mnoho dalších benefitů.

Informace o společnosti ISS International Czech Republic s.r.o.

ISS International Czech Republic s.r.o.
Billundská 2757
Kladno
27201
IČO: 63990792
aktualizováno před více než 2 roky