Provozní technik - údržbář / provozní technička - údržbářka - provozní zámečníci, údržbáři, Náchod

Výroba a provoz / Provozní technik - údržbář / provozní technička - údržbářka - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost Prádelny a čistírny Náchod a.s.

Místo pracoviště Jugoslávská 20, Náchod
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 23 000 - 29 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní technik - údržbář / provozní technička - údržbářka - provozní zámečníci, údržbáři (Jugoslávská 20, Náchod)

Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz.
Nástupní hrubá mzda 23.000 Kč, po zapracování 29.000 Kč + 3.600 Kč prémiová složka.

Pracovní náplň: údržba strojů a zařízení, na základě zjištěných závad, návrh a realizace oprav strojů a zařízení, opravy poruch na strojích a zařízeních.

Požadavky: SŠ/SOU elektro, vyhláška č. 50/1978 Sb., praxe min. 2 roky, spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnanecké výhody: 22 dnů dovolené, příspěvek na stravování 99 Kč/den, firemní telefon.

Kontakt - pan Vajsar; tel.: 603 492 671 (Po-Pá od 08:00 hod. do 14:30 hod.), e-mail: (pro zaslání životopisu).

Informace o společnosti Prádelny a čistírny Náchod a.s.

Prádelny a čistírny Náchod a.s.
Jugoslávská 20
Náchod
54701
IČO: 46504991
aktualizováno před 4 měsíci