Provozní vedoucí provozu gastra - vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení, Liberec

Výroba a provoz / Provozní vedoucí provozu gastra - vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení

Společnost CENTRUM BABYLON, a.s.

Místo pracoviště Nitranská 415, Liberec
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 36 000 - 39 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní vedoucí provozu gastra - vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení (Nitranská 415, Liberec)

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ, vhodné i pro zkušené servírka/číšníky, kteří se nebojí kariérního růstu
- Zkušenost s gastronomií
- Znalost práce na PC
- Znalost cizího jazyka NJ/AJ
- Flexibilní, komunikativní
NÁPLŇ PRÁCE:
- plánování směn, kontrola evidence docházky a pracovní doby
- dohled nad dodržováním pracovních postupů, úkolů v oblasti gastronomie, obsluhy
- spolupráce při konání společenských a obchodních událostí a personální zajištění, kontrola zásobování apod.
- spolupráce s šéfkuchařem
- administrativní podpora provozu-reklamace, vyúčtování apod.
NABÍZÍME:
- Hlavní pracovní poměr
- Směny: krátký/dlouhý týden
- Nástup: ihned
- Příjemný kolektiv a pracovní prostředí
- Zaměstnanecké benefity
- Mzdové podmínky Kč 36.000,00 - 39.000,00
Uchazeči se mohou hlásit na e-mail -

Informace o společnosti CENTRUM BABYLON, a.s.

CENTRUM BABYLON, a.s.
Nitranská 415
Liberec
46007
IČO: 25022962
aktualizováno před 3 měsíci