Provozní zámečníci, údržbáři, Kroměříž

Výroba a provoz / Provozní zámečníci, údržbáři

Společnost Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.

Místo pracoviště Kojetínská 3666, Kroměříž
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 600 - 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní zámečníci, údržbáři (Kojetínská 3666, Kroměříž)

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Pracovní náplň: obsluha a údržba jímacího území včetně čerpacích stanic Hulín, Břest, Břestský les, Plešovec, VDJ Barbořina (oprava oplocení, likvidace náletových dřevin, oprava poruch a údržba přivaděčů pitné a surové vody, čištění šachet, oprava potrubí, výměna vodovodních šoupat a ventilů), pohotovostní služba
- Požadavky: SO vzdělání – vyučen (strojní zámečník, instalatér) – svářečský průkaz, praxe min. 3 roky, řidičský průkaz skupiny B,C + profesní průkaz, uživatelská znalost práce na PC (Windows, MS Office), aktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost
- Předpokládaný nástup 1. 4.2022 nebo dle dohody, Pracovní doba Po-Pá 7,00-15,00 hod.
- Nabízíme: Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování s možností prodloužení na neurčitou, Mzdové ohodnocení dle dosavadní praxe a zkušeností, nástupní mzda od 22.600,- Kč + 20% prémie, mimořádné odměny, volnočasové poukázky Flexipass, stravenky, 25 dnů dovolené, možnost rekreace ve firemních chatách, příspěvek na dětskou rekreaci a ještě další zaměstnanecké benefity podle kolektivní smlouvy, Pravidelné profesní vzdělávání

- Přihlásit se a bližší informace můžete získat osobně v sídle společnosti Kojetínská 3666/64, Kroměříž, Naděžda Skotková, personalista, tel. 573517458, 721943032 nebo elektronicky: zasláním přihlášky s názvem pozice, o kterou se ucházíte včetně fotografie. Termín doručení přihlášek: do 25.02.2022

Informace o společnosti Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.

Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.
Kojetínská 3666
Kroměříž
76701
IČO: 49451871
aktualizováno před asi 2 roky