Provozní zámečníci, údržbáři, Česká Třebová

Výroba a provoz / Provozní zámečníci, údržbáři

Společnost IMS - Drašnar s. r. o.

Místo pracoviště Semanínská 2090, Česká Třebová
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 156 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní zámečníci, údržbáři (Semanínská 2090, Česká Třebová)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Co vás čeká:
- provádění pravidelné preventivní údržby strojů, zařízení a budov
- vedení příslušné dokumentace o pravidelných kontrolách a opravách strojů a zařízení
- provádění oprav strojů, zařízení a budov
- zásahy při haváriích strojů a zařízení

Co požadujeme:
- vyučení v oboru strojní zámečník nebo odpovídající praxi
- manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost
- základní znalost práce s PC
- osvědčení na MDV a svářečský průkaz výhodou
- výhodou platná vyhláška 50/1978 Sb., § 6

Co vám můžeme nabídnout:
- příspěvek na dopravu
- stravenky
- 5 dnů placeného volna (nad rámec řádné dovolené)
- příspěvek na životní pojištění
- zvláštní prémie
- placené volno navíc
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužení na dobu neurčitou

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Informace o společnosti IMS - Drašnar s. r. o.

IMS - Drašnar s. r. o.
Semanínská 2090
Česká Třebová
56002
IČO: 25273396
aktualizováno před 8 měsíci