Provozní zámečník/ce, údržbář/ka - provozní zámečníci, údržbáři, Ostrava

Výroba a provoz / Provozní zámečník/ce, údržbář/ka - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost Welder machine s.r.o.

Místo pracoviště Tavičská 230, Ostrava
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 500 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní zámečník/ce, údržbář/ka - provozní zámečníci, údržbáři (Tavičská 230, Ostrava)

ZZ
Pracoviště: Tavičská 230/18, Ostrava - Vítkovice
Kontakt osobně po předchozí tel domluvě pracoviště, e-mailem, telefonicky po 15.00 hod.

Požadujeme: praxi v oboru 1 rok.
Náplň práce: Příprava pracoviště. Vyhledávání závad a stanovování technologie oprav. Zhotovování různých nosných konstrukcí a krytů. Provádění údržbářských a opravárenských prací.
Nabízíme zvláštní prémie.

Informace o společnosti Welder machine s.r.o.

Welder machine s.r.o.
Tavičská 230
Ostrava
70300
IČO: 6480021
aktualizováno před téměř 3 roky

Další pracovní nabídky v okrese Ostrava-město v oboru Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese Ostrava-město v oboru Výroba a provoz