Provozní zámečník - provozní zámečníci, údržbáři, Mrač

Výroba a provoz / Provozní zámečník - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost KAMENOLOMY ČR s.r.o.

Místo pracoviště 0, Mrač
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní zámečník - provozní zámečníci, údržbáři ( 0, Mrač)

Požadujeme:
ukončené vzdělání výučním listem nebo maturitou; řidičský průkaz sk. B ,vyšší skupina výhodou; praxi v oboru zámečník nebo obrábění kovů; základní svářečský průkaz na elektriku a autogen, CO2 výhodou; dobrý zdravotní stav; časovou flexibilitu, spolehlivost a loajalitu
Náplň práce:
realizace oprav a pravidelné údržby technologické linky; realizace ostatních drobných oprav hmotného majetku (budovy, dopravní zařízení apod.); stálé zvyšování kvalifikace a prohlubování znalostí z oboru
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál
První kontakt: telefonicky (Po - Pá 8:00 - 13:00 hod)

Informace o společnosti KAMENOLOMY ČR s.r.o.

KAMENOLOMY ČR s.r.o.
0
Mrač

IČO: 49452011
aktualizováno před asi 2 roky