Provozní zámečník - provozní zámečníci, údržbáři, Jihlava

Výroba a provoz / Provozní zámečník - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost MOTORPAL, a.s.

Místo pracoviště Humpolecká 313, Jihlava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní zámečník - provozní zámečníci, údržbáři (Humpolecká 313, Jihlava)

Požadujeme:
- vyučení ve strojírenském oboru
- zkušenosti s údržbou strojů (výhodou, nikoliv podmínkou)
- aktivní přístup k práci, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem

Náplň práce:
- oprava a údržba strojů
- preventivní prohlídky strojů

Nabízíme:
- motivační složky mzdy
- výhodné telefonní tarify
- karta Multisport permanentky na sportovní utkání (lední hokej)
- důkladné zaškolení nově nastupujících pracovníků
- pracovní oděv a obuv

První kontakt e-mailem, nebo telefonicky po - pá 8:00 - 14:00 hod.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jízdní výhody

Informace o společnosti MOTORPAL, a.s.

MOTORPAL, a.s.
Humpolecká 313
Jihlava
58601
IČO: 27622819
aktualizováno před téměř 2 roky