Údržbář elektro - provozní zámečníci, údržbáři, Česká Třebová

Výroba a provoz / Údržbář elektro - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost IMS - Drašnar s. r. o.

Místo pracoviště Semanínská 2090, Česká Třebová
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbář elektro - provozní zámečníci, údržbáři (Semanínská 2090, Česká Třebová)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Co vás čeká:
- provádění pravidelných kontrol strojového parku dle plánu údržby strojů
- vedení příslušné dokumentace o pravidelných kontrolách a opravách strojového parku
- vedení příslušné průvodní a provozní dokumentace strojů
- provádění základní údržbářské činnosti dle potřeb firmy
- opravy a údržba na elektroinstalaci a na strojích a zařízeních
- provádění úprav dle čtvrtletních kontrol BOZP a PO

Co požadujeme:
- SOU elektro
- platná vyhláška 50/1978 Sb. (NV 194/2022 Sb.)
- základní znalost práce s PC
- pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost

Co vám můžeme nabídnout:
- práce v jednosměnném provozu
- příspěvek na dopravu
- stravenky
- 5 dnů placeného volna (nad rámec řádné dovolené)
- výhodný tel. tarif i pro rodinné příslušníky
- příspěvek na životní pojištění
- zvláštní prémie
- pracovní poměr na dobu určitou na 9 měsíců s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Požadavky

  • Práce s PC
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Informace o společnosti IMS - Drašnar s. r. o.

IMS - Drašnar s. r. o.
Semanínská 2090
Česká Třebová
56002
IČO: 25273396
aktualizováno před 21 dny

Odpověď na pracovní pozici Údržbář elektro - provozní zámečníci, údržbáři

Semanínská 2090 2090