Provozní zámečník/zámečnice - zámečníci strojů, Dobříň

Výroba a provoz / Provozní zámečník/zámečnice - zámečníci strojů

Společnost Glazura s.r.o.

Místo pracoviště Roudnická 122, Dobříň
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní zámečník/zámečnice - zámečníci strojů (Roudnická 122, Dobříň)

Glazura s.r.o. založena v roce 1925 se sídlem v Roudnici nad Labem je součástí nadnárodní skupiny Torrecid Group, která se zabývá poskytováním produktů, služeb, komplexních řešení a budoucích trendů v keramickém, sklářském a hutním průmyslu. Tato skupina má pobočky v 28 zemích po celém světě se zákazníky ve více než 120 zemích světa.

Hledáme nového člena do týmu údržbářů.

Popis pozice:
- Provozní zámečník zajišťuje bezpečný a bezporuchový provoz výrobních strojů a zařízení.
- Preventivně udržuje stroje a zařízení dle plánů údržby.
- Vyhledává a odstraňuje závady s cílem minimalizace prostojů.
- Provádí mechanické opravy strojních zařízení napříč výrobou.
- Má povinnost pečovat o svěřené nářadí, nástroje a stroje, na nichž pracuje.

Požadavky:
- vyučení ve strojním oboru, nebo praxe
- manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost

Proč pracovat právě u nás?
- nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
- 25 dní dovolené
- roční odměny
- příspěvek na volnočasové aktivity 9 000,-Kč
- jsme světoví lídři udávající trendy v keramickém a sklářském průmyslu
- nabízíme zajímavou a různorodou pracovní náplň
- nabízíme možnost kariérního růstu
- další benefity (dotované stravování, zvýhodněný mobilní tarif pro rodinné příslušníky, příspěvek na důchodové pojištění)
Nástup je možný ihned. Tato pozice je vhodná i pro absolventy bez pracovních zkušeností. Pokud máte šikovné ruce, jste zodpovědní a máte chuť do práce, tak se na Vás moc těšíme. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat a zašlete nám Váš životopis.
Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na dopravu, bonusy/prémie, dovolená 5 týdnů, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy a školení, podnikové stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zahraniční pracovní cesty, firemní akce.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky, osobně.

Informace o společnosti Glazura s.r.o.

Glazura s.r.o.
Roudnická 122
Dobříň
41301
IČO: 62243462
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Provozní zámečník/zámečnice - zámečníci strojů

Roudnická 122 122
Dobříň