Psycholog pro terénní tým pro děti a mladistvé - ostatní specialisté v sociální oblasti, Brno

Zdravotnictví / Psycholog pro terénní tým pro děti a mladistvé - ostatní specialisté v sociální oblasti

Společnost Práh jižní Morava, z.ú.

Místo pracoviště Čechyňská 439, Brno
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Psycholog pro terénní tým pro děti a mladistvé - ostatní specialisté v sociální oblasti (Čechyňská 439, Brno)

CO VÁS ČEKÁ
o klientela: rodiny s dětmi a mladistvými (terapeutická část práce převážně s rodiči)
o přímá práce s klienty trpícími psychotickým nebo afektivním onemocněním
o poskytování asistence a podpory klientům (v prostorách organizace i v terénu)
o vedení skupinových nácvikových aktivit (job club, nácviky sociálních dovedností, workshopy pro studenty/učitele atd.)
o vedení požadované dokumentace spojené s přímou péčí o klienta
individuální plánování aktivit spojených s podporou klienta

CO OD VÁS OČEKÁVÁME MY
o vysokoškolské vzdělání v oboru psychologie
o alespoň započatý psychoterapeutický výcvik
o zkušenost na pozici obdobného charakteru výhodou
o odolnost vůči psychické zátěži a stresu
o empatii a vnímavost vůči potřebám klientů
o schopnost samostatné i týmové práce
o komunikační a organizační schopnosti
o profesionální a příjemné vystupování
o důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů
o ochota učit se novému a dále se vzdělávat
uživatelská znalost práce na počítači (MS Office)

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
o Mzdu a odměny odpovídající pracovní pozici, standardu a kvalitě odvedené práce 25 -35 tis. Kč - závisí na délce praxe
o Průměrný plat pracovníka, který nastupuje bez praxe po dvou letech v organizaci je 27 000 Kč + 4 500 Kč osobní ohodnocení, tj. celkem 31 500 Kč.
o přenosná roční šalinkarta po dobu pracovního poměru
o příležitost podílet se na nové koncepci podpory osob s duševním onemocněním
o zázemí jedinečné, stabilní organizace s dlouholetou tradicí
o zajímavou, různorodou a smysluplnou práci
o práci na plný úvazek
o 25 dnů dovolené
o osobní a kvalifikační růst v rámci celoživotního vzdělávání pracovníků v sociálních službách dle požadavků zákona 108/2006 Sb. viz výše
o podporu externího supervizora
o možnost profesního růstu
o Café Práh - Galerie Vaňkovka Brno (možnost čerpání zvýhodněných služeb)
o V sídle organizace (Tuřanská 12, Brněnské Ivanovice) možnost využít služeb malé tréninkové kavárny
o nákup výrobků chráněných dílen za zvýhodněné ceny
o účast na společenských akcích pořádaných naší organizací (výstavy, divadlo, koncerty…)
… a v neposlední řadě příjemný kolektiv, který vždy rád pomůže a poradí novému kolegovi nebo kolegyni

KDE BUDETE PRACOVAT
Čechyňská 23a, Brno-město; nástup dle dohody.

V případě zájmu o pozici nám zašlete strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na e-mailovou adresu:
Do předmětu uvádějte celý název pracovní pozice.
Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce

Informace o společnosti Práh jižní Morava, z.ú.

Práh jižní Morava, z.ú.
Čechyňská 439
Brno

IČO: 70288101
aktualizováno před více než 2 roky