Řidiči autobusu - řidiči autobusů v dálkové přepravě osob, Krhová

Doprava, Obchod a cestovní ruch / Řidiči autobusu - řidiči autobusů v dálkové přepravě osob

Společnost Svoboda & syn s.r.o.

Místo pracoviště Hlavní 123, Krhová
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 38 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidiči autobusu - řidiči autobusů v dálkové přepravě osob (Hlavní 123, Krhová)

ŘIDIČI AUTOBUSU

Náplň práce: nepravidelná mezinárodní autobusová doprava, tuzemská doprava
Požadujeme: řidičský průkaz sk. D, sk. E výhodou. karta řidiče, profesní průkaz
Nabízíme: zahraniční diety
První kontakt: telefonicky na čísle 602 438 302, emailem na adrese
ov. 4.4.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Svoboda & syn s.r.o.

Svoboda & syn s.r.o.
Hlavní 123
Krhová
75663
IČO: 7363206
aktualizováno před 22 dny

Odpověď na pracovní pozici Řidiči autobusu - řidiči autobusů v dálkové přepravě osob